Ostrołęka – atrakcje i wydarzenia

Koordynator Robót Bitumicznych

Data publikacji: 2022-08-11

Firma: POLAQUA Sp. z o.o.

Miejsce pracy: mazowieckie / Ostrów Mazowiecka

 POLAQUA Sp. z o.o.

Na budowę drogi ekspresowej S61 firma Polaqua poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka
ZADANIA:
  • sprawowanie bieżącego nadzoru i kontroli nad zespołem pracowników realizujących roboty bitumiczne;
  • odpowiedzialność za realizację zadań zgodnie z przyjętym harmonogramem robót;
  • zapewnienia zgodności wykonywanych prac z dokumentacją techniczną oraz obowiązującymi standardami;
  • odbiór oraz kontrola wykonywanych prac pod względem ilości, jakości oraz założonych terminów.
WYMAGANIA:
  • kilkuletnie doświadczenie przy koordynacji robót bitumicznych zdobyte na dużych kontraktach infrastrukturalnych;
  • umiejętność organizacji pracy zespołu;
  • wysoki poziom poczucia zawodowej odpowiedzialności.
OFERUJEMY:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów;
  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • możliwości rozwoju przy ciekawych projektach infrastrukturalnych;
  • pracę w zespole specjalistów z branży.
www.polaqua.pl