Ostrołęka – atrakcje i wydarzenia

Sekretarka

Data publikacji: 2022-05-20

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

Miejsce pracy: mazowieckie / Ostrów Mazowiecka

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej
Sekretarka
Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka
Numer: StPr/22/0267
OBOWIĄZKI:
prowadzenie sekretariatu spółdzielni, obsługa centrali telefonicznej, faksu, kserokopiarki, przyjmowanie i wysyłanie korespondencji, prowadzenie dzienników korespondencyjnych, nadzór nad terminowym przekazywaniem korespondencji do dokumentracji i przekazywanie do komórek organizacyjnych spółdzielni, wprowadzanie do systemu komputerowego faktur VAT - wpływających do spółdzielni, przyjmowanie zgłoszeń i usterek od lokatorów - podczas nieobecności kierownika
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Ostrów Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej