Ostrołęka – atrakcje i wydarzenia

Kucharz kuchni orientalnej

Data publikacji: 2022-11-09

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce

Miejsce pracy: mazowieckie / Ostrołęka

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce
Miejsce pracy: Ostrołęka
Numer: StPr/22/1222
OBOWIĄZKI:
PRZYGOTOWYWANIE DAŃ WEDŁUG TRADYCYJNYCH RECEPTUR KUCHNI NEPALSKIEJ, INDYJSKIEJ I BENGALSKIEJ, SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ ZAGRANICZNYCH.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : ZNAJOMOŚĆ TRADYCYJNYCH RECEPTUR I PRZYPRAW POTRAW KUCHNI NEPALSKIEJ LUB BENGALSKIEJ LUB INDYJSKIEJ.

Miejsce pracy:

Ostrołęka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce