Ostrołęka – atrakcje i wydarzenia

Pracownik biurowy /technik budowlany(staż)

Data publikacji: 2023-01-18

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu

Miejsce pracy: wielkopolskie / Sierakowo

Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu
Miejsce pracy: Sierakowo
Numer: StPr/23/0007
OBOWIĄZKI:
-prowadzenie biura;-zamawianie towarów i pilnowanie stanów magazynowych;-pomoc przy wykonywaniu kosztorysów ofertowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane
Wykształcenie: średnie branżowe
Uprawnienia: RZETELNOŚĆ
Uprawnienia: DYSPOZYCYJNOŚĆ
Uprawnienia: kreatywność
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

Miejsce pracy:

Sierakowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rawiczu