Ostrołęka – atrakcje i wydarzenia

Pracownik ochrony Grupy Mobilnej

Data publikacji: 2022-09-30

Firma: Simple Work Group Sp. z o. o.

Miejsce pracy: mazowieckie / Ostrołęka

Miejsce pracy: Ostrołęka
Nr ref.: WAR/540

Zakres obowiązków:

  • Kontrola zabezpieczenia sklepów będących w zasięgu Grupy Mobilnej

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Niekaralność
  • Gotowość do pracy dwu zmianowej - praca w systemie 8 – 10 godzin dziennie;
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Wypłacane terminowo wynagrodzenie 22,00 zł/h brutto
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Przeszkolenie z obsługi systemów będących na wyposażeniu
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych na koszt pracodawcy