Ostrołęka – atrakcje i wydarzenia

Pracownik produkcji kebabu

Data publikacji: 2022-11-11

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

Miejsce pracy: mazowieckie / Maków Mazowiecki

Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim
Miejsce pracy: Maków Mazowiecki
Numer: StPr/22/0720
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie czynności zawiązanych z produkcją kebabu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Miejsce pracy:

Maków Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 22 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim