Ostrołęka – atrakcje i wydarzenia

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

Data publikacji: 2022-11-04

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

Miejsce pracy: mazowieckie / Maków Mazowiecki

Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim
Miejsce pracy: Maków Mazowiecki
Numer: StPr/22/0654
OBOWIĄZKI:

dbanie o ład i porządek na terenie szkoły

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Maków Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

Podobne oferty

2022-11-23

Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu

mazowieckie / Przasnysz

sprzatanie sal Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Więcej informacji
2022-11-10

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

mazowieckie / Ostrów Mazowiecka

Bieżące i okresowe sprzątanie pomieszczeń szkolnych, w tym m.in: wietrzenie pomieszczeń, polewanie kwiatów i wynoszenie śmieci. Po zakończonej pracy...

2022-11-01

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A.

TWOJE ZADANIA: Utrzymanie czystości i porządku w pomieszczeniach biurowych, socjalnych i sanitarnych Stałe uzupełnianie środków sanitarno-higienicznych w...