Ostrołęka – atrakcje i wydarzenia

Redaktor programowy

Data publikacji: 2022-11-03

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

Miejsce pracy: mazowieckie / Ostrów Mazowiecka

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej
Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka
Numer: StPr/22/0610
OBOWIĄZKI:
Szkolenie z zakresu redakcji programów (przygotowanie tekstów, lektorstwo), samodzielne tworzenie tekstów, redagowanie programów, praca w terenie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Miejsce pracy:

Ostrów Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej