Ostrołęka – atrakcje i wydarzenia

Robotnik gospodarczy

Data publikacji: 2023-01-28

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie

Miejsce pracy: podlaskie / Łomża

Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie
Miejsce pracy: Łomża
Numer: StPr/23/0058
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie prac porządkowych oraz konserwacja w budynku i wokół budynku.

Miejsce pracy:

Łomża

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 do 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zambrowie

Podobne oferty

2023-01-23

Młodzieżowe Biuro Pracy Łomża

podlaskie / Łomża

obsługa klienta na placu przy tankowaniu paliw i gazu,prace porządkowe

Więcej informacji
2023-01-23

obsługa klienta na placu przy tankowaniu paliw i gazu, prace porządkowe Wymagania inne: pełnoletność nie jest wymagana

2023-01-23

Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

mazowieckie / Maków Mazowiecki

Sortowanie zmieszanych odpadów komunalnych i selektywnie zebranych. Umieszczenie wysortowanych odpadów w wyznaczonych pomieszczeniach lub pojemnikach....

2023-01-12

Odbiór oraz sortowanie surowców wtórnych; odpowiedzialność za prawidłowe wyodrębnianie rodzajów odpadów, w tym elektrośmieci i innych odpadów...