Ostrołęka – atrakcje i wydarzenia

Robotnik

Data publikacji: 2024-04-23

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie

Miejsce pracy: mazowieckie / Długosiodło

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie
Robotnik
Miejsce pracy: Długosiodło
Numer: StPr/24/0203
OBOWIĄZKI:
Prace porządkowe na terenie Gminy Długosiodło, zbiórka i segregacja odpadów komunalnych, pielęgnacja roślin ozdobnych, nasadzenia, podlewanie, odśnieżanie i zamiatanie chodników i placów, zbieranie nieczystości z poboczy dróg, utrzymanie porządku w toaletach publicznych, koszenie trawników i placów zieleni, utrzymanie porządku w parkach, sprzątanie targowicy, prace na basenie gminnym, czyszczenie nieci basenu, utrzymanie porządku w pomieszczeniach basenu gminnego i terenu wokół basenu, sprzątanie pomieszczeń biurowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Mile widziane umiejętności wykonywania prostych prac porządkowych

Miejsce pracy:

Długosiodło

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie