Ostrołęka – atrakcje i wydarzenia

Specjalista / Specjalistka ds. części zamiennych

Data publikacji: 2024-02-02

Firma: Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.

Miejsce pracy: mazowieckie / Ostrów Mazowiecka

ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej.

Zatrudniamy 20.900 Pracowników w 181 zakładach na całym świecie.

Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na Klienta i wysoka zdolność wytwórcza.

Obecnie do naszego Zakładu w Ostrowi Mazowieckiej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka
Zakres obowiązków:
  • zarządzanie magazynem części zamiennych,
  • zbieranie zapotrzebowania na części zamienne i ich zamawianie,
  • ewidencja i kontrola wszystkich zakupów części zamiennych na potrzeby zapasów, awarii i nowych projektów,
  • inwentaryzacja i kontrola zapasów w porównaniu z systemem oraz sprawdzanie ewentualnych rozbieżności,
  • nawiązywanie i rozwój współpracy z lokalnymi dostawcami,
  • kontrola i utrzymywanie poziomu wydatków na części zamienne oraz wartości zapasów,
  • udział we wdrażaniu/ rozwijaniu systemu kontroli zapasów.
Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie - mile widziane wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wiedza na temat inwentaryzacji,
  • doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu- mile widziane,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera- pakiet MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe świadczenia na święta, nagrody jubileuszowe),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.