Ostrołęka – atrakcje i wydarzenia

Woźna

Data publikacji: 2023-01-23

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

Miejsce pracy: mazowieckie / Ostrów Mazowiecka

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej
Woźna
Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka
Numer: StPr/23/0011
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie klas lekcyjnych, korytarzy szkolnych, wydawanie okryć wierzchnich i obuwia z szatni.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Ostrów Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej