Ostrołęka – atrakcje i wydarzenia

Technik prac biurowych

Data publikacji: 2024-04-29

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

Miejsce pracy: mazowieckie / Ostrów Mazowiecka

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej
Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka
Numer: StPr/24/0275
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie dokumentów do archiwizacji, opisywanie teczek z dokumentacją przeznaczoną do archiwizacji, prowadzenie spisów spraw, zakładanie teczek i spisów spraw na stanowisku pracy, rejestrowanie wpływających faktur, prowadzenie czynności sekretariatu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostrów Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej