Ostrołęka – atrakcje i wydarzenia

Pomoc kuchenna

Data publikacji: 2024-10-11

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

Miejsce pracy: mazowieckie / Ostrów Mazowiecka

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej
Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka
Numer: StPr/24/0187
OBOWIĄZKI:
Obsługa zmywarki do naczyń, zapoznanie się z pracą na sali i w hotelu, pomoc w przygotowaniu sali i obsługa gości, sprzątanie stanowiska pracy, pomoc przy obsłudze klientów, przyjmowanie zamówień i ich realizacja, marynowanie mięs, robienie sosów, przygotowanie surówek
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostrów Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej