Ostrołęka – atrakcje i wydarzenia

Pracownik biurowy staż

Data publikacji: 2024-09-13

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach

Miejsce pracy: podlaskie / Łomża

Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach
Pracownik biurowy staż
Miejsce pracy: Łomża
Numer: StPr/24/0290
OBOWIĄZKI:
W/G PROGRAMU STAZU
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łomża


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemiatyczach

Podobne oferty

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

mazowieckie / Ostrów Mazowiecka

Zapoznanie z profilem firmy oraz z podstawowymi informacjami na temat funduszów unijnych, umiejętność wyszukiwania informacji o dotacjach, kontakt z...

Więcej informacji
2024-09-01

Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

mazowieckie / Różan

obsługa czytelników, segregowanie, układanie materiałów bibliotecznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne:

Więcej informacji
2024-08-26

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

mazowieckie / Ostrów Mazowiecka

Zapoznanie z profilem firmy oraz z podstawowymi informacjami na temat funduszów unijnych, umiejętność wyszukiwania informacji o dotacjach, kontakt z...

Więcej informacji