Ostrołęka – atrakcje i wydarzenia

Pracownik biurowy

Data publikacji: 2024-03-28

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce

Miejsce pracy: mazowieckie / Ostrołęka

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce
Miejsce pracy: Ostrołęka
Numer: StPr/24/0302
OBOWIĄZKI:
- dołączanie korespondencji do akt,- przygotowywanie akt do wysyłki,- archiwizacja akt,- dołączanie zwrotów do akt komorniczych,- układanie akt pod numer,- obsługa urządzeń biurowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostrołęka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce