Ostrołęka – atrakcje i wydarzenia

Pracownik biurowy

Data publikacji: 2024-09-01

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

Miejsce pracy: mazowieckie / Różan

Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim
Miejsce pracy: Różan
Numer: StPr/24/0481
OBOWIĄZKI:
obsługa czytelników, segregowanie, układanie materiałów bibliotecznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Różan

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim