Ostrołęka – atrakcje i wydarzenia

Pracownik biurowy

Data publikacji: wczoraj

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej

Miejsce pracy: mazowieckie / Ostrów Mazowiecka

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej
Miejsce pracy: Ostrów Mazowiecka
Numer: StPr/24/0554
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie z profilem firmy oraz z podstawowymi informacjami na temat funduszów unijnych, umiejętność wyszukiwania informacji o dotacjach, kontakt z klientem, głównie telefoniczny, przygotowanie się do pisania wniosków, tworzenie dokumentacji
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ostrów Mazowiecka

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej