Ostrołęka – atrakcje i wydarzenia

Sortowacz odpadów komunalnych

Data publikacji: 2024-09-26

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim

Miejsce pracy: mazowieckie / Maków Mazowiecki

Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim
Miejsce pracy: Maków Mazowiecki
Numer: StPr/24/0490
OBOWIĄZKI:
Sortowacz odpadów komunalnych zajmuje się odbiorem oraz sortowaniem opadów komunalnych; odpowiada za prawidłowe wyodrębnianie rodzajów odpadów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: ukraiński, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: bardzo wysoka kultura osobista
Uprawnienia: praca w zespole

Wymagania inne:

[Inne] : Znajomość jednego z języków obcych jest ważna w związku z pracą w brygadach obcokrajowców

Miejsce pracy:

Maków Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Makowie Mazowieckim